U Sjenicu, koja se više od mesec dana guši u smeću, danas u podne stiglo je privremeno rešenje. Sjenički otpad će se u narednih mesec dana odvoziti na nesanitarnu deponiju Druglići kod Priboja. Ovu vest, u trenutku kada je bila zakazana radikalizacija i blokada magistrale, građanima je doneo lično direktor Srbijašuma, Krsto Janjušević. Sjeničani su popodne održali i protest ispred opštine
zahtevajući hitno i trajno rešenje za krizu sa smećem.
„Priboj uz studente“ saopštio večeras da se hitno poništi odluka inače će blokirati prilaz Druglićima.
Napomena: Prilog emitovn u Dnevniku Televizije Nova.


