Mobom protiv privatizacije

Zlatiborci su stari poljoprivrednici, novi graditelji. Zato kad dođu u suukob s
institucijama, potegnu mobu – stari način da brže završe radove. Stala je opština i zaposleni iz
javnih preduzeća potegli su mašine da započnu radove na izgradnji sportskog kompleksa
tražeći da se uzurpiranih 10.000 hektara zemlje bivšeg Poljoprivrednog kombinata “Zlatibor”
vrati državi. Ko je u pravu, javni ili privatni sektor?

 

Napomena; Prilog emitovan u Dnevniku Televizije Nova S.