Slučaj Duboko – dve godine, nula odgovornih

Dve godine nakon požara na sanitarnoj deponiji „Duboko“ kod Užica,
nekada pilot projekta koji je trebalo da bude primer celoj Srbiji, a danas studije
slučaja kako sistem zakazuje – odgovorni I dalje nisu pronađeni. Ili nisu traženi
dovoljno glasno. Danas, “Duboko” je bez sanacije, bez rekultivacije, uz zagađenje
vodotokova koje ne može da čeka. Institucije očigledno mogu. Ima li istrage ili je
sve na dimu i pepelu?

Napomena; Prilog emitovan u Dnevniku Televizije Nova S.

One Reply to “Slučaj Duboko – dve godine, nula odgovornih”

Comments are closed.